
Cybersecurity Games
voor bedrijven
Maak van Cyber Month (oktober) een belevenis!
Cyberaanvallen gebeuren vaker dan ooit en één verkeerde klik kan grote schade veroorzaken. De zwakste schakel?
Waarom is cyberveiligheid belangrijk?
Dat zijn vaak de mensen. Met onze twee cybersecurity games traint je team spelenderwijs in het herkennen van phishing, hacking en datalekken en dat zonder saaie theorie. Onze spannende cyber games zorgen beide voor een blijvende gedragsverandering op de werkvloer, minder incidenten én een onvergetelijke teamervaring. Op jullie eigen locatie of online, in het Nederlands of Engels.
Je ziet het steeds vaker in het nieuws: bedrijven die te maken krijgen met een cyberaanval, met ernstige financiële en reputatieschade tot gevolg. Cybercriminelen worden steeds slimmer en hun technieken – van phishingmails tot geavanceerde aanvallen – zijn steeds moeilijker te herkennen. En de zwakste schakel is bijna altijd de mens.
Juist daarom is bewustwording op de werkvloer zo belangrijk. Met onze cybersecurity games traint je medewerkers spelenderwijs: geen saaie theorie, maar een spannend spel waarin ze zélf ontdekken hoe ze cyberdreigingen herkennen en voorkomen. Het resultaat voor jouw organisatie? Een aantoonbare gedragsverandering, minder incidenten door menselijke fouten, een sterker team én invulling van je zorgplicht rondom digitale veiligheid (denk aan wetgeving zoals NIS2).
Ontdek onze twee cybersecurity games
Twee unieke belevingen — kies de game die past bij jouw team en doel.
Cybersecurity Escape Room
Online en fysiek mogelijk · Ook geschikt voor grote groepen · Meeslepend verhaal · Perfect voor teambuilding
- Taal: Nederlands of Engels
- Speelduur: 60 minuten
- Groepsgrootte: 3 tot 8 personen
- Aantal groepen tegelijk: onbeperkt
- Online én op locatie te spelen
- Ideaal voor: collega’s, vrienden of familie
Vanaf € 19,95 per persoon.
Bekijk deze game
Expose the Threat
Herken phishing, ransomware & hacking · Live scorebord & gezonde competitie · Perfect voor teambuilding · Op locatie, volledig verzorgd
- Taal: Nederlands of Engels
- Speelduur: 40 minuten
- Groepsgrootte: max. 8 teams (advies 4 personen per team)
- Vanaf 32 personen: meerdere tijdsloten
- Op locatie, volledig verzorgd
- Ideaal voor: collega’s, vrienden of familie
Vanaf € 29,95 per persoon.
Bekijk deze game
Deze escape-room is een heel leuk teambuilding-event! Een aanrader voor iedere organisatie die op een interactieve manier aandacht wil besteden aan cybersecurity.
Een impressie van onze cybersecurity games
Van spelmomenten tot teams in volle concentratie.
Deze cybersecurity-thema’s komen aan bod
In onze cybersecurity games leren jullie spelenderwijs de belangrijkste digitale dreigingen herkennen én voorkomen.
Phishing & valse links
Medewerkers leren misleidende e-mails en nep-links herkennen vóór ze erop klikken.
Social engineering
Cybercriminelen hacken vooral mensen. We maken je team alert op manipulatie en misleiding.
Ransomware & gijzelsoftware
Ervaar wat er gebeurt als systemen worden gegijzeld, en hoe je dit samen voorkomt.
Fysieke beveiliging
Cybersecurity stopt niet bij het beeldscherm: denk aan rondslingerende USB-sticks of een wachtwoord op een post-it.
Datalekken & privacy
Zorgvuldig en veilig omgaan met privacygevoelige bedrijfs- en klantgegevens.
Klaar om jouw organisatie cyberweerbaar te maken met een cybersecurity game op maat?
Offerte aanvragenOntwikkeld in samenwerking met



Dit vinden anderen van onze cybersecurity games
Het was erg geslaagd! Super tof dat we het spel hebben gespeeld. Het zit echt goed in elkaar, nogmaals de complimenten.
We hebben onze medewerkers dankzij deze cybersecurity escape room-beleving nog bewuster gemaakt van de risico's die er vandaag de dag zijn. Ik kan het zeker aanbevelen!
Ja, we zijn ons nu bewuster van cybersecurity-risico's. Maar het was vooral een hele leuke teamactiviteit. Spannend tot de laatste minuut!
Veelgestelde vragen over onze cybersecurity games
Voor wie zijn onze cybersecurity games bedoeld?
Onze games zijn perfect voor elk bedrijf dat cybersecurity awareness serieus neemt – van kleine teams tot grote organisaties. Iedereen leert spelenderwijs hoe je cyberdreigingen herkent. Je hoeft geen ICT’er te zijn: de games zijn juist bedoeld voor álle medewerkers.
Wat is het verschil tussen Expose the Threat en de Cybersecurity Escape Room?
Expose the Threat is een competitieve awareness game waarbij teams het via een live scorebord tegen elkaar opnemen – ideaal voor grotere groepen en Cyber Month. De Cybersecurity Escape Room (Take Back Control) is een spannende escape-ervaring waarbij je in kleinere teams tegen de klok een cyberaanval stopt, op locatie of volledig online. Twijfel je welke past? We denken graag met je mee.
Kunnen we de games op onze eigen locatie spelen?
Jazeker! Beide games spelen we het liefst gewoon bij jullie op kantoor – onze enthousiaste spelbegeleiders zorgen voor alles. De Cybersecurity Escape Room kan daarnaast ook volledig online gespeeld worden.
Met hoeveel personen kunnen we meedoen?
Van kleine teams tot grote groepen: alles is mogelijk. Bij grotere groepen splitsen we op in teams die het tegen elkaar opnemen. Vertel ons je groepsgrootte, dan adviseren we welke game en opzet het beste past.
Hebben onze medewerkers technische kennis nodig?
Nee. Onze games zijn ontwikkeld samen met cybersecurity-professionals, maar juist gemaakt voor iedereen. Je leert spelenderwijs, zonder voorkennis. En ook collega’s die al veel van cybersecurity weten, beleven er plezier aan én steken er nog wat van op.
Wat levert het ons zakelijk op?
Meer dan een hoop lol! Het zijn hoogwaardige serious games die zorgen voor een aantoonbare gedragsverandering op de werkvloer: medewerkers herkennen phishing en onveilig gedrag sneller, waardoor je minder incidenten door menselijke fouten krijgt. Bovendien werk je op een leuke, meetbare manier aan je digitale weerbaarheid en zorgplicht (denk aan wetgeving zoals NIS2).
Even sparren of
meteen aanvragen?
Wij kunnen ons goed voorstellen dat je vragen hebt of graag even wilt sparren. Neem gerust contact op — we denken graag met je mee.
Offerte aanvragen"*" geeft vereiste velden aan